Hakkımızda
hakkimizda

Konsey Tarım

2005 yılında faaliyetlerine başlayan Konsey Tarım Ltd. Şti. ilk adımdan itibaren ortaya koyduğu kalite standartları ve üstün hizmet anlayışı ile kısa sürede tarım sektöründe söz sahibi olmuş, çözüm odaklı ürünleri ile de çiftçi dostlarının gözdesi olmuştur. Deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji altyapısı ve sürekli gelişen ar-ge laboratuvarı ile çiftçi ve tarımın ihtiyaçlarına göre AR-GE çalışmaları yaparak, çözüm odaklı, spesifik ve alternatif ürünler ortaya çıkarmıştır. Türkiye'de ve dünyada eşi benzeri olmayan bu ürünler ile çiftçinin yaşadıkları sorunların üzerini örtmeyip, kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır.

Konsey Tarım; müşterilerine toprak tahlilinden başlamak üzere, yetiştiriciliğin her döneminde kullanılacak ürünleri uygun fiyatlara temin etmekte, tahlil verilerine ve yetiştirilen ürünlere göre çiftçiye özel uygulama tabloları hazırlamakta ve deneyimli mühendis kadrosu ile her türlü zirai desteği vermektedir. Üretilen her parti üründen alınan numuneler, Konsey Tarım Laboratuvarlarında, analiz edilir ve bu sayede her pakette aynı eşsiz kalitenin olması garanti altına alınır. Hammadde temininden paketleme ve nakliyata kadar her aşamada büyük bir titizlikle çalışan uzman kadrosu ile çiftçi dostlarının hizmetinde olup, onlarla büyümeye devam etmektedir...

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımız olan tarım sektöründe büyümek, çevreye ve insana saygıyı her zaman ön planda tutarak Türk Tarımına her zaman yenilikler kazandırmak, tarım sektörümüzün geleceğini şekillendirecek şirketlerden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin değerlerini her zaman ön planda tutarak, faaliyetlerimizi toplum ve çevre öncelikleri kapsamında planlamak, daima en kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunmak, dürüst ve yenilikçi firma imajımızı korumak, sağlayacağımız değerlerle tüm paydaşlarımızı mutlu edecek sorumluluklarımıza bağlı kalmak ve Türk Tarımının imaj değeri yüksek olan şirketlerinden birisi olma yolunda her zaman yeni hedeflerimizi gerçekleştirmektir.

DEĞERLERİMİZ

 • Çiftçilerimiz bizim için sadece müşteri değil, aynı zamanda iş ortağımızdır.
 • İtibarımızı yüksek tutmak, iş yapış tarzımızın her zaman önceliği olacaktır.
 • Türk Tarımının gelişmesi için her zaman çaba gösteririz.
 • Çevreye ve topluma değer veren yaklaşımlarla faaliyetlerimizi planlarız.
 • Müşterilerimizin eğitimini ve bilinçlenmesini her zaman destekleriz.
 • Çalışanlarımızın mutluluğu öncelikli hedeflerimizden birisidir.
 • Her kararımızı müşteri odaklı düşünerek veririz.
 • Mal ve hizmet kalitemizle her zaman müşteri memnuniyeti yaratma ilkemizden asla taviz vermeyiz.
 • İmajımızla daima saygı uyandıran bir duruş sergilemeyi öncelikli ilkelerimizden biri olarak kabul ederiz.
 • Yeniliklere yatırım yapar bunları ülkemize kazandırmayı ana sorumluluklarımızdan sayarız.
 • Sosyal sorumluluk projelerini her zaman destekleriz.